دمنوش دانه کتان برای سوزاندن چربی

دانه کتان

راه های زیادی برای سوزاندن چربی بدن انجام داده اید ، رژیم های سختی را امتحان کرده اید و پس از مدتی باز به حالت اولیه برگشته اید ، در این جا دمنوش دانه کتان برای سوزاندن چربی را با بیان روش دم کردن ذکر می کنیم و شما کافی است این را ۱۰ روز امتحان کنید تا اثرات آن را ببینید .

 

دانه کتان دار ای ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای چرب، و فیبر، است و باعث می شود روده بهتر کار کند در نتیجه سموم تهیددی کننده سلامت از بدن بیرون می رود دانه کتان قند خون و اشتها را کاهش می دهد. مواد مغذی موجود در مواد غذایی، روده را پاک کرده، و لسیتین بدن را تامین می کند.

اسیدهای چرب آن سلول های چرب را تحریک کرده و چربی اضافی را از بین می برد اکنون ببینیم چرا دانه کتان برای کاهش وزن ایده آل است.

این افراد اضافه وزن پیدا نمی کنند و وزن طبیعی بدن حفظ می شود چای دانه کتان یکی از سالمترین راهها برای از دست دادن وزن بدون گرسنگی و کاملا بی خطر است.

 **مواد لازم:

۳ قاشق غذاخوری دانه کتان

۱ لیتر آب جوش

 **آماده سازی:

۳ قاشق غذاخوری دانه کتان به یک لیتر آب جوش اضافه کنید. بهتر است این کار را در شب انجام دهید چون این ترکیب باید استراحت کند، برای این کار فلاکس خوب است ولی اگر ندارید از یک کاسه دری دار هم میتوانید استفاده کنید تا صبح باید یک مایع غلیظی بشود.

 **مقدار مصرف:

نیم ساعت قبل از وعده های غذایی ۱۵۰ml . چای دانه کتان را به مدت ۱۰ روز بنوشید، پس از استراحت ۱۰ روزه دوباره تکرار کنید درمان با چای دانه کتانه کنترل وزن کمک میکند.

به یاد داشته باشید، همیشه باید به اندازه کافی آب بنوشید. مصرف مرتب چای دانه کتان رنگ پوست را بهتر میکند.

خشکی پوست را از بین می برد و اصلا چاقتان نمی ک ند حتی یک کیلو با این حال، کسانی که مشکلات کبد و کلیه دارند نباید مصرف کنند .

 

این یک رژیم گیاهی و بی عوارض می باشد در ضمن نیاز نیست شما خودتان را گرسنگی زیاد دهید و مجدد در این تکرار می کنم افرادی که بیماری کبدی و یا کلیوی دارند به هیچ عنوان این رژیم را امتحان نکنند .

 

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید