دستگیری گروه شیطان‌پرستی فیروزکوهی ۸ نفره در شب قدر

دستگیری گروه شیطان‌پرستی فیروزکوهی ۸ نفره در شب قدر

دستگیری گروه 8 نفره شیطان‌پرست در شب قدر

بنا به اظهارات فرمانده سپاه در فیروزکوه گروهی ۸ نفره شیطان‌پرست در شهرستان فیروزکوه در شب قدر بازداشت شدند

علی‌اکبر انارکی امروز با اشاره به بازداشت گروه هشت نفره شیطان‌پرستی در شب گذشته اظهار کرد: ماموران اداره حفاظت از محیط زیست این شهرستان در حین گشت‌زنی در منطقه‌ای دورافتاده در اطراف روستای زرین‌دشت فیروزکوه به تعدادی افراد با شکل و شمایلی خاص و آویختن ابزارآلاتی با نماد و شمایل ویژه مواجه شدند که مراتب را به نیروی انتظامی و بسیج شهرستان فیروزکوه اطلاع دادند.

 

دستگیری گروه شیطان‌پرست در شب قدر

وی تصریح کرد: مقامات قضایی شهرستان فیروزکوه، ماموران نیروی انتظامی و نیروهای بسیج به سرعت خود را به منطقه اعلام شده رساندند و آن‌ها را دستگیر کردند و این افراد اکنون در بازداشتگاه به سر می‌برند.

فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه افزود: این گروه در دو شب در یک منزل کارگری و در فاصله پنج کیلومتری از کوه به صورت عریان به رقص و پای‌کوبی، مصرف مواد توهم‌زا و اعمال غیرانسانی … مشغول بودند.

انارکی بیان داشت: این افراد از سوی ماموران محیط زیست فیروزکوه مشاهده شده و آن‌ها مراتب را به فرمانده بسیج حوزه سیدالشهدا (ع) این شهرستان اطلاع دادند.

وی افزود: نیروهای بسیجی، نیروی انتظامی و دستگاه قضا در فیروزکوه به محل مورد نظر وارد و این انسان‌های شیطانی را دستگیر و زندانی کردند مجازات این افراد از مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید