داستان کوتاه این شوهر با شرایط به فروش می رسد

3

این داستان فروش شوهر یک حکایت جالب است که گفتم برای شما کاربران عزیز نیز شاید خالی از حکایت نباشد بخوانید داستان کوتاه این شوهر با شرایط به فروش می رسد در سایت ماتیلدا .

سایت های زیادی وجود دارد که مردم از آنها اجناس مختلفی را خریداری می کنند. ولی آیا تا به حال از سایتی شوهر خریداری کرده اید؟!
 یک زن آمریکایی در اینترنت شوهرش را به فروش گذاشته است. این خانم در این اطلاعیه فروش نوشته است: «این شوهر به هیچ چیزی هم نیاز ندارد و شوهر کاملا بی دردسری است و فقط باید هر دو یا سه ساعت آب و غذا به او بدهید.
البته یک اینترنت بسیار قوی و پر سرعت هم باید در اختیار او بگذارید و علتش این است که ایشان عادت دارد که روزانه ۷ تا ۸ ساعت پای بازی های کامپیوتری جنگی بنشیند و بدین جهت هم هست که این شوهر را به فروش گذاشته ام!!» نکته قابل توجه این است که این خانم در پایان نوشته است که فروش شوهرش فقط یک شوخی است و با این کار سعی می کند که شوهرش را متوجه کند که کارش اشتباه است!
لازم به ذکر است با اینکه این خانم گفته که فروش شوهرش فقط یک شوخی است، چند پیشنهاد خرید داشته است و چند نفر درخواست جدی داشته اند که برای خریداری این شوهر حاضرند!؟
با داستان ها و حکایت های جالب دیگر در این سایت با ما باشید .
منبع : پارس ناز
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید