تور مارماریس ترکیه

ماماریس را همه ی توریست ها و کسانی که دوست دارند با ترکیه به خوبی آشنا شوند به خوبی می شناسند. یکی از جاذبه های گردشگری این مکان، پارک های آبی است.

یکی از شهرهای توریستی ترکیه، مارماریس نام دارد که تعداد زیادی از توریست ها همیشه در آن مکان قابل مشاهده اند. این مکان در جذب گردشگر مشهور است. پارک های آبی این شهر بسیاری از افراد را به خود جذب کرده اند.

از طرفی یک پارک آبی به نام پارک آبی آکوا در این شهر دایر شده است که باید آن را از نزدیک دید. از طرفی پارک آبی آتلانتیس، واحدی دیگر از پارک های آبی است.  در پارک های آبی انواع سرسره آبی، استخر کودکان و بزرگسالان،رستوران، امکانات ورزشی مختلف، استخر موج و … دایر است.

در مارماریس غواصی شهرت خاصی دارد. دریای مدیترانه به دلیل ویژگی هایی که دارد بهترین محل برای غواصی است. اگر از تور پارسیلینگ اطلاع داشته باشید باید بدانید که با این تور می توانید بر فراز دریا پرواز کنید. ورزش ها و تفریحاتی نظیر اسب سواری، جیپ سواری و تنیس هم در این شهر رونق دارد. حمام ترکی مارماریس هم از دیگر دیدنی های آن است.

برای صرف شام از تور کشتی مارماریس استفاده کنید. (قیمت این تور در بهار ۱۳۹۱ در حدود ۳۰ تا ۴۰ لیر بوده است )

در مارماریس امکانات به قدری است که می توانید یک هفته به طور کامل به تفریح بپردازید اما سعی کنید از امکانات تفریحی هتل هم به خوبی بهره مند شوید.

به شما توصیه می کنیم یک بار هم سفری چند روزه به مارماریس داشته باشید و از تور مارماریس  استفاده کنید و با استفاده از امکانات آن لذت ببرید.

10998071_431787976997276_2757400256483389991_n Holiday-in-Marmaris.Turkey-1 main marmaris_cruise_port_03 marmaris_ust T06H00-3-master

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید